Останато

Вилијамс го претстави новиот болид за сезоната 2019

Формула 1 тимот Вилијамс го претстави болидот за претстојната сезона во која спонзор ќе им биде британската компанија за телекомуникации „ROKiT“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close