0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Судењето за „27 април“ продолжува на 6 февруари

Судењето за случувањата во Собранието на 27 април 2017 година продолжува на 6 февруари со завршни зборови на одбраната.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close