Дописници МКДОпштински вести

Советот на Општина Струга доби грант од 60.000 швајцарски франци

Советот на Општина Струга доби грант од 60.000 швајцарски франци, средства од УНДП за зајакнување на капацитетите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close