Дописници МКДОпштински вести

Советот на Општина Струга доби грант од 60.000 швајцарски франци

Советот на Општина Струга доби грант од 60.000 швајцарски франци, средства од УНДП за зајакнување на капацитетите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close