Фудбал

Симеоне: Имам голема желба да се надигруваме со ривал како Јувентус

Тренерот на Атлетико Мадрид, Диего Симеоне, ги искажа своите очекувања од натпреварот против Јувентус во осминафиналето на Лигата на шампионите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close