EvropëEvropë.Portal

Salvini: Nuk dëshirojmë të grindemi me Francën

Romë, 7 shkurt 2019 (MIA) - Zëvendëskryeministri italian dhe ministër i Punëve të Brendshme Mateo Salvini deklaroi sot se Italia nuk dëshiron të grindet me Francën.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close