0_Магазин.ПорталСцена

Ричард Гир на 69 години стана татко

Актерот Ричард Гир (69) и неговата сопруга Алехандра Силва добија прво заедничко дете.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close