0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакометСпорт

Ракометарите на Еурофарм Работник подготвени за прва ЕХФ-победа

Ракометарите на РК Еурофарм Работник се подготвени за претстојниот меѓународен натпревар со унгарскиот тим Татабања, кој в недела ќе гостува во Битола.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close