0_Магазин.ПорталСцена

Прва најава нa крими-драмата „Ирецот” на Мартин Скорсезе

Се појави првата кратка најава на долгоочекуваната биографија „Ирецот“ (The Irishman) во која играат Роберт де Ниро, Ал Пачино, Харви Кајтел, Џо Пеши и Боби Канавале.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close