0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Променливо облачно и потопло

Времето денеска ќе биде променливо облачно и потопло, а по одделни котлини ќеима услови за појава на магла. Потоплото време ќе предизвика и нагло топење на снежната покривка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close