0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderTemë

Pritet që viti 2019-të të jetë vit i automjeteve elektrike në tregun e Maqedonisë

Subvencione, stacione për mbushje dhe paralajmërime për modele të reja të automjeteve elektrike. Sipas paralajmërimeve, 2019-ta duhet të jetë vit i automjeteve me zero emision të gazrave të dëmshme në rrugët e Maqedonisë. Megjithatë, vala e këtillë “e gjelbër” ende është vetëm në paralajmërim në tregun e automjeteve në Maqedoni.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close