Општински вестиСкопје

Припор утре без струја, дел од Аеродром без вода

Поради исклучување на напон од страна на ЕВН без електрична енергија утре во периодот од 9 до 12 часот ќе биде Припор.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close