0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Презентација на резултати од анкета за бизнис-климата во Македонија

Резултати од анкета за оценка на бизнис-средината во Македонија во минатата година ќе претстави денеска тимот на проектот на УСАИД Партнерство за подобра бизнис-регулатива. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close