0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Презентација на резултати од анкета за бизнис-климата во Македонија

Резултати од анкета за оценка на бизнис-средината во Македонија во минатата година ќе претстави денеска тимот на проектот на УСАИД Партнерство за подобра бизнис-регулатива. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close