0_Македонија.ПорталПолитика

Презентација на 22 грантови за граѓански организации од пет општини

Презентација на 22 грантови за граѓански организации од пет општини, Гостивар, Куманово, Ресен, Кавадарци и Струмица ќе се одржи денеска во просториите на УНДП.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close