Останато

Познатиот светски одбојкар Грбиќ ќе одржи тренинг во ЖОК Јанта волеј

Одбојкарките на ЖОК „Јанта волеј“ од Кисела Вода утре ќе имаат можност да се запознаат и да тренираат со поранешниот најдобар југословенски и српски репрезентативец Владимир Грбиќ-Вања.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close