Svet.SlajderСветСвет.Портал

Помпео од утре во Централна Европа, главна тема влијанието на Кина и Русија

Американскиот државен секретар Мајк Помпео утре ќе допатува во повеќедневна посета на Централна Европа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close