0_Спорт.ПорталФудбал

Пици нема да добие нов договор со Саудиска Арабија

Фудбалската федерација на Саудиска Арабија нема да го обнови договорот со селекторот Хуан Антонио Пици, објави официјалниот сајт на организацијата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close