Фудбал

Пепе: Порто сака да стигне до финалето на Лигата на шампионите

Дефанзивецот на Порто, Пепе пред натпреварот од осминафиналето на Лигата на шампионите против Рома, рече дека неговиот тим ќе стори сé за да победи. Триесет и петгодишниот Португалец, исто така, додаде дека „змејовите“ сакаат да стигнат до финалето на овој турнир.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close