СветСвет.Портал

Падна снег и на Хаваи

Снежна бура зафати голем дел од САД, а снег паѓаше и на Хаваите - група острови во Тихиот Океан.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close