0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Ова не е време на географски откритија, ниту борба за освојување на нови простори

Лишени од економско и воено значење, ускратени за демократските медиуми, не е ниту чудо што демократиите ширум светот се претворија во популистички и во полош случај, во компетитивно авторитарни режими

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close