БизнисДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Откажани над 220 летови во Брисел на 13 февруари

Белгиската авиокомпанија „Браселс Ерлајнс“ ги откажа сите 222 летови предвидени за 13 февруари, кога во Белгија ќе се одржи генерален штрајк.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close