Svet.SlajderСветСвет.Портал

НВО: Загрозени деца од странство во Сирија

Повеќе од 2.500 деца во Сирија би требало повторно да се соединат со своите семејства во своите татковини, соопшти организацијата „Да ги спасиме децата".

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close