0_Спорт.ПорталОстанато

Натпреварувачи од осум земји ќе учествуваат на 56. Мавровски меморијал

На патеката „Мирна долина“ во Маврово од 11 – 13 февруари ќе се одржи 56. Мавровски меморијал. Покрај македонските претставници, свој настап ќе имаат натпреварувачи од Србија, Црна Гора, БиХ, Хрватска, Грција, Турција и Бугарија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close