СветСвет.Портал

Најмалку двајца загинати при пожар во хотел во Буенос Аирес

Најмалку две лица загинаа во пожар што изби во хотел во главниот град на Аргентина, Бунос Аирес.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close