Кошарка

Миротиќ оди во Милвоки

Њу Орлеанс го продаде Николу Миротиќ во Милвоки, објави американскиот новинар кој е одличен познавач на состојбите и меѓу најинформираните за НБА-лигата, Адријан Војнаровски на Твитер.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close