0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Micotakis me porosi për Shkupin dhe kritika për Ciprasin dhe deputetët të cilët e mbështetën Marrëveshjen e Prespës

Shkupi duhet ta dijë se do të përballet me Greqinë nëse vazhdojnë me sjelljen e cila i minon interesat kombëtare, porositi lideri i Demokracisë së Re opozitare, Kirjakos Micotakis gjatë fjalimit t tij nga qyteti grek Kozhani, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close