Најава на настани

МИА најави – свет

Анкара - Грчкиот премиер Алексис Ципрас ќе допатува во дводневна посета на Турција. Сараево - Заменикот врховен командант на силите на НАТО во Европа, британскиот генерал Џејмс Еверард во посета на Босна и Херцеговина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close