Најава на настани

МИА најави – свет

Анкара - Грчкиот премиер Алексис Ципрас ќе допатува во дводневна посета на Турција. Сараево - Заменикот врховен командант на силите на НАТО во Европа, британскиот генерал Џејмс Еверард во посета на Босна и Херцеговина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close