Најава на настани

МИА Најави – свет

Букурешт - Средба на министрите за трговија на земјите-членки на ЕУ. Рига - Претседателот на Летонија, Раимондс Вејонис во посета на Германија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close