Најава на настани

МИА Најави – свет

Варшава - Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху и американскиот потпретседател Мајк Пенс ќе отворат конференција посветена на Блискиот Исток.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close