0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Меморандум за соработка на МИОА, МП и Академија на судии и јавни обвинители

Меморандум за соработка помеѓу министерствата за информатичко општество и администрација, и за правда, и Академија на судии и јавни обвинители „Павел Шатев“  ќе биде потпишамн денеска.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close