0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Мекларен потпиша договор со еден од најголемите спонзори во Формула 1 од 1990-тите

Мекларен на својата официјална веб-страница објави договор за спонзорство со „Бритиш американ тобако“ (BAT).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close