Biznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

Македонско-италијански бизнис форум 2019

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции, Зорица Апостолска денеска во Сојузот на стопански комори на Македонија ќе учествува на „Македонско-италијански бизнис форум 2019“, каде ќе има обраќање на тема „Можности за странските инвеститори во земјата“.

Back to top button
Close