БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Кусо по полетувањето принудно слета авион на аеродромот во Тирана

Авионот на компанјата „Блу Панорама” кој сообраќал на релација Тирана-Анкона бил принуден да слета неколку минути по полетувањето од меѓународниот аеродром во Тирана.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close