0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошарка

Кошаркарскиот куп ќе го освои најмотивираната екипа

Најинспирираната и најмотивирана екипа ќе го освои драгоцениот пехар на завршницата од националниот кошаркарски куп кој од 15 до 17 февруари ќе се одржи во Негорски бањи и Гевгелија, речиси едногласно порачаа претставниците на екипите на денешниот прес во Негорските бањи.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close