ЕвропаЕвропа.Портал

Копенхаген е најдобриот град за живот во Европа

Според најновите истражувања, Копенхаген е прогласен за најдобар град за живот за Европејците.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close