0_Спорт.ПорталФудбал

Клоп: Ливерпул оствари импресивна победа

Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп, рече дека неговиот тим забележа импресивна победа во натпреварот од 26. коло во Премиер лигата против Бурнмаут (3:0).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close