0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Hiqet gardhi me kangjella hekuri rreth Qeverisë

Para Qeverisë filloi heqja e gardhit me kangjella të hekurta. Vendimi për heqjen e kangjellave e mori Qeveria në seancën e fundit  të mbajtur pardje, ndërsa qëllimi, siç nënvizuan, është që të  lirohet hapësira publike rreth ndërtesës së qeverisë dhe të mund të  përdoret nga ana e qytetarëve.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close