СветСвет.Портал

Групата од Лима одржа состанок за Венецуела

Соединетите Американски Држави повторно го поддржаа лидерот на опозицијата во Венецуела Хуан Гуаидо, кој може да смета на нивната целосна поддршка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close