0_Македонија.ПорталОпштество

Градежни активности на Скопска обиколница од Хиподром до Стенковец

Од вчера ќе се изведуваат градежни активности на Скопската обиколница на делот од Хиподром до Стенковец. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close