Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

„Господ постои, името ѝ е Петрунија“ на врвот на листата на реномираниот „Скрин медија“

Нашиот филм, информираат од „Сестри и брат Митевски“ - продукција и Агенцијата за филм на РМ, моментално се наоѓа на врвот на листата на жирито, заедно со Ондог на Ванг Куанан, со просечна оценка од 2,8, иако „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ го очекуваат уште два резултати, со што веројатно e дека ќе се искачи на самиот врв. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close