0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Флекенштајн: Името веќе не може да го сопре патот на Скопје кон ЕУ

Европратеникот Кнут Флекенштајн го поздрави потпишувањето на Протоколот за членство во НАТО, јави дописничката на МИА од Брисел.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close