0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Dimitrov: Maqedonia në NATO fiton ekonomi më stabile dhe siguri të përforcuar

Si anëtare e plotfuqishme e NATO-s Maqedonia do të bëhet vend më stabil dhe me siguri të përforcuar në vend dhe rajon, ndërsa ratifikimi i protokollit për anëtarësim në Parlamentin grek është punë e përfunduar.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close