0_Спорт.ПорталОстанатоРезултати

Дамјан Стојчев и Ива Димитриевска победници на пинг-понгарскиот „Телеком Мастерс“

Околу 50 натпреварувачи учествуваа на вториот „Телеком Мастерс“ турнир во пинг-понг од серијата рангирани турнири во Јуниорска категорија U-18, се одржа викендов во Крива Паланка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close