КошаркаРезултати

Дабл-дабл на Јокиќ во триумфот над Клиперс

Предводени од српскиот интернационалец Никола Јокиќ, екипата на Денвер нагетс ноќеска во „Пепси центар“ го совлада тимот на Лос Анџелес клиперс со 123:96.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close