0_Спорт.ПорталТенис

Циципас за победата над Федерер на Австралија опен: Мојот сон се оствари

Грчкиот тенисер Стефанос Циципас зборуваше за неговата победа над Швајцарецот Роџер Федерер на Австралја опен. Според тенисерот, неговиот сон се оствари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close