Останато

Чејс Кери: Денеска во Формула 1 не постои подобар од Хамилтон

Извршниот директор во Формула 1, Чејс Кери, е убеден дека Луис Хамилтон е еден од најголемите возачи во историјата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close