0_Магазин.Портал0_Спорт.ПорталЗанимливостиОстанато

Брејкденсот предложен за Олимпијадата во 2024 година

Организаторите на Олимписките игри во Париз во 2024 година предложија во натпреварувањето да се воведе нов спорт - брејкденсот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close