Фудбал

Борусија првпат по девет години прими три гола на последните три натпревари

Германскиот фудбалски гигант Борусија Дортмунд синоќа загуби од Тотенхем со 3:0 во првиот натпревар од осминафиналето во Лигата на шампионите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close