0_Магазин.ПорталПатувања

Анкета: Што сакаат патниците да има на долгите летови со авион?

Авиокомпанијата Квантас направи анкета околу тоа што патниците би сакале да има на нивните долги авионски летови. Така, некои од поинтересните предлози се велосипед за вежбање, часови по медитација и кафетерија за здрава храна

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close