0_Магазин.ПорталСцена

Американски ТВ-водител не измил раце 10 години

Водителот од Фокс њуз, Пит Хегсет, призна дека 10 години не си ги измил рацете, затоа што верува дека „микробите не постојат, бидејќи едноставно не може да се видат со голо око“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close