0_Магазин.ПорталСцена

Американски ТВ-водител не измил раце 10 години

Водителот од Фокс њуз, Пит Хегсет, призна дека 10 години не си ги измил рацете, затоа што верува дека „микробите не постојат, бидејќи едноставно не може да се видат со голо око“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close