Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Албанската опозиција размислува за повлекување и на градоначалниците

Откако се откажа од пратеничките мандати албанската опозиција ја разгледува можоста да ги повлече градоначалниците и членовите на општиснките совети низ целата земја.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close